Konstrukcje szklane potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków zewnętrzne bywa częstą metodą zdobienia konstrukcji obniżając pierwsze koszty inwestycyjne, jednakże poprawnie zaszklić obiekt wymagamy użycja wysokiej próby produktów montażowych typu okucia do szkła będących w ofercie glassini.
Niepodważalnej klasy elementy z stali nierdzewnej, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego certyfikowane oraz odpowiednie atesty zrealizowane przez największe obiekty certyfikacji dla tego typu projektów rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące wytrzymałości tego typu połączeń.
Zastosowanie odpowiednich sektorów produkcji moje okucia do szkła pozwalają wykorzystywanie i uporządkowanie łączeń konstrukcji drewnianych wraz z szkłem hart laminowanym przez ponad dekadę, stosując proste przypisy utrzymania czystości wykazane w instrukcji.
Balustrada z szkła porównując do z przęsłami stalowymi umożliwia dodatkowo możliwość szybkiego zakonserwowania konstrukcji, dzięki czemu prościej jest nam utrzymać elementy w odpowiedniej czystości, a punkty okucia do szkła wystarczy przemyć środkiem z wykorzystaniem ściereczkę z miękkimi włóknami.
Odpowiedni wybór el. wykończeniowych jest łatwy, dlatego zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane w www.glassini.eu.